با پیگیری پوربافرانی ،گازرسانی به جندق در شرقی ترین نقطه استان اصفهان

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حضور آستانه مشاور وزیر نفت ، پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی ، علوی مدیر عامل شرکت گاز استان ، بلانیان فرماندار و جمعی از مسئولین ،در روز شنبه نهم آذرماه سالجاری پس از سال ها انتظار عملیات گاز رسانی به شهر جندق به بهره برداری رسید.

 در این مراسم که با  حضور نماینده مردم، مقامات و مسئولین کشوری و استانی و اهالی شهر جندق در محل مسجد جامع شهر جندق برگزارشد ، در ابتدا فرماندار شهرستان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در راستای اتصال گاز سه شهر شهرستان و ارائه گزارشی از عملیات اجرایی عمرانی مربوطه در خصوص اتصال خط سراسری گاز کشور به شهرستان نکاتی را بیان نمودند .
در ادامه نیز نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مشاور محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز استان ،  طی سخنانی در خصوص اتصال گاز شهر جندق نکاتی را بیان نمودند .
پس از نماز جماعت ظهر مشعل گاز به صورت نمادین توسط نماینده مردم و مدیر عامل گاز استان به صورت نمادین روشن شد .
در ادامه نیز با حضور در منزل پدر شهید بزرگوار آزادی اتصال گاز خانگی مورد بهره برداری قرار گرفت و سپس اداره گاز شهر جندق نیز افتتاح شد .
شایان ذکر است پروژه شهر جندق با ۴۱کیلومتر لوله گذاری لوله سایزهای مختلف با جنس پلی اتیلن جهت بیش ۱۶۵۰ انشعاب و اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال و ظرفیت ایستگاه دختر ۲۵۰۰ متر مکعب تزریق در ساعت بهره برداری شده است.

980909gaz0

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.