پوربافرانی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب؛ قوه مقننه باید با اقدامات ضدایرانی کاخ سفید برخورد کند.

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم نایین در مجلس اعتقاد دارد بررسی فرمایشات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی مبنی بر ابراز گلایه نسبت به قوه مقننه باید در دستورکار صحن علنی قرار بگیرد.

 عباسعلی پوربافرانی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی مبنی بر ابراز گلایه نسبت به مجلس شورای اسلامی در تصویب طرح ها و لوایح علیه خباثت های آمریکا، گفت: بر این اساس انتظار میرفت هیات رییسه موضوع برگزاری اولین جلسه سال جاری صحن علنی قوه مقننه را به این موضوع اختصاص میداد.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با این اقدام مشخص میشد برای فراهم کردن زمینه تحقق فرمایشات رهبر انقلاب چه اقدام ویژه ای باید صورت بگیرد.

وی ادامه داد: به عبارتی میشد طرح ها و لوایحی که در این راستا حاصل شده را بررسی کنیم اما متاسفانه چنین موضوعی دردستور کار مشهود نیست.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته اینکه نمایندگان طرحی را در این راستا ارائه کنند امری قابل توجه است اما اگر این اقدام که رخدادی مهم و قابل تامل در عرصه بین المللی محسوب می شود در دستور هفتگی قوه مقننه قرار میگرفت، گامی امیدوارکننده تر بود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت الله خامنه ای در اولین روز سال نو در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی با تأکید بر اینکه شرارت و شیطنت، طبیعت اروپا و امریکا است، گفتند: البته امریکا به دلایل مختلف شرورتر از اروپا است که البته این شرارتِ بیشتر مختص رئیس جمهور فعلی امریکا نیست.

ایشان افزودند: یک نمونه از شرارت های امریکا این است که کنگره در دو سال گذشته، ۲۲۶ طرح و لایحه علیه جمهوری اسلامی ارائه و یا تصویب کرده است که البته باید از مجلس خودمان هم گلایه و سؤال بکنیم که مجلس شورای اسلامی تاکنون چند طرح و یا لایحه علیه خباثت های امریکا ارائه یا تصویب کرده است؟/

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.