پوربافرانی: مهم تر از ایجاد سامانه ها اجرایی و عملیاتی شدن اهداف است

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی، می گوید: مهم تر از ایجاد سامانه ها، فعالیت ها و اهدافی است که برای آنها طراحی شده و نکته باارزش، اجرایی و عملیاتی شدن آن اهداف است.

عباسعلی پوربافرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه شفاف سازی به هر طریق اتفاق بیفتد حرکت خوبی است، تصریح کرد: با این حال متاسفانه بیشتر این اتفاقات و حتی راه اندازی سامانه ها در حد اعلام باقی می مانند و عملکرد مورد انتظار را ندارند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: مهم تر از ایجاد سامانه ها، فعالیت ها و اهدافی است که برای آنها طراحی شده و نکته باارزش، اجرایی و عملیاتی شدن آن اهداف است.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی، گفت: راه اندازی سامانه مقررات تجاری از این جهت که می تواند جلوی فساد و تخلف را بگیرد و نظارت نمایندگان بر عملکرد دستگاه ها را افزایش دهد، حرکت ارزشمند و مفیدی است؛ این در حالی است که مردم هم باید از خروجی این سامانه بهره مند شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در پایان خاطرنشان کرد: اگر این سامانه در حد یک سایت باقی بماند و نتواند کارکردهای مطلوب را داشته باشد تنها هزینه اضافی به دولت تحمیل کرده و هیچ بازدهی مثبتی برای مردم نخواهد داشت./

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.