پوربافرانی: کاهش رشد ۲۵ درصدی اعتیاد در برنامه ششم توسعه محقق می شود

گفت و گو ها و مصاحبه
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو هيئت رئيسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فعالیت مراکز درمانی ترک اعتیاد در کشور همواره تبعات، خسارات و آسیب های گوناگونی را در این حوزه به همراه دارد.

 

 برنامه گفت و گوی اجتماعی با موضوع بررسی بحران در مراکز ترک اعتیاد، با حضور عباسعلی پوربافرانی (عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ماده ۱۰۶ برنامه ششم توسعه یک شور، گفت: بر اساس این ماده ی قانونی دستگاه های مروبط به حوزه ی اعتیاد موظف شده اند تا نرخ رشد اعتیاد در کشور در طول اجرای برنامه ششم توسعه به میزان ۲۵ درصد کاهش دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین در ادامه افزود: برای کاهش میزان رشد اعتیاد در کشور به دو بازوی درمان و پیشگیری به صورت همزمان نیاز است.

به گزارش رادیو گفت و گو، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در خصوص رشد مراکز ترک اعتیاد در کشور، اظهار داشت: فعالیت مراکز درمانی ترک اعتیاد در کشور همواره تبعات، خسارات و آسیب های گوناگونی را در این حوزه به همراه دارد، به طوری که این آسیب ها به هیچ عنوان در موضوع درمان و پیشگیری از اعتیاد جای ندارند./

منبع : خبرگزاري خانه ملت  دهم آبان ماه

 

 
برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.